Email: gabinetdrglonek@gmail.com

Godzinny otwarcia: : Pt. - 17:00 - 19;00, Sob. - 9.00-12.00 | Tel. Śr. 17.00-19.00, Czw. - 9.00-11.00
  Kontakt : 601886866

PROFHILO

PROFHILO

Co to jest  PROFHILO ®  ?

Nagrodzona w 2015 r. przez Francuski AMEC za innowacyjność, absolutna nowość w świecie medycyny estetycznej. PROFHILO® to ultranowoczesny instrument do odmładzania skóry. Składa się ze Stabilizowanych Kompleksów Hybrydowych kwasu hialuronowego o najwyższym z dostępnych na świecie stężeniu aż 64 mg,  których działanie skutkuje uruchomieniem kaskady naprawczej, regeneracyjnej skóry, uzyskując efekt wypełniający i modelujący. Nie jest  klasycznym wypełniaczem czy biorewilizatorem.

Profhilo® w chwili obecnej jest JEDYNYM NA ŚWIECIE wysoce specjalistycznym preparatem dermatologicznym stworzonym do przebudowy i przywrócenia utraconych przed laty parametrów skóry takich jak deformacja rysów twarzy w strefie policzkowej/podpoliczkowej/-linii żuchwy tzw. „chomiczków”. Wykazuje nowy poziom integracji tkankowej i biozgodności.

Stabilizowane Kompleksy Hybrydowe PROFHILO ® – to opatentowana przez Instytut Farmaceutyczny IBSA molekuła młodości, która  uruchamia produkcję elastyny i kolagenu typu I, II, IV, VII, dzięki temu   neutralizuje zwiotczenie skóry z efektem „antygrawitacyjnym”.

Powolnie i długotrwale uwalniająca się z miejsca wstrzyknięcia molekuła młodości PROFHILO® działa jak miliony sprężynek, które przywracają utracony kontur twarzy.

Procedura obejmuje dwa zabiegi w odstępie miesiąca. Przy bardzo dużych zmianach można powtórzyć  zabieg za dwa  miesiące od drugiego.

Efekty Zabiegów

Przed Zabiegiem

Po Zabiegiu

przedpo profhilo zdj1

Przed Zabiegiem

Po Zabiegiu

Przed Zabiegiem

Po Zabiegiu

przedpo profhilo zdj2

Przed Zabiegiem

Po Zabiegiu