Email: gabinetdrglonek@gmail.com

Godzinny otwarcia: : Pt. - 17:00 - 19;00, Sob. - 9.00-12.00 | Tel. Śr. 17.00-19.00, Czw. - 9.00-11.00
  Kontakt : 601886866

Zabiegi

ZABIEGI

volite zabiegi

BOTOKS

Botoks sprawia, że rysy stają, się łagodne,
a twarz wygląda kilka lat młodziej. Ale botoks działa tylko na zmarszczki mimiczne.

DERMAPEN

Dzięki opatentowanej technologii pulsujących igieł Dermapen jest bardziej efektywny i bezpieczny niż znane dotąd metody stosowane w mikronakłuwaniu skóry.

Dermapen
Mezoterapia Zabieg

MEZOTERAPIA

Działający miejscowo niechirurgiczny zabieg medyczny polegający na dostarczeniu bezpośrednio do skóry właściwej substancji leczniczych, regenerujących lub odżywczych.

PEELING

Zabieg stosowany w kosmetyce i dermatologii, polegający na usunięciu martwych komórek naskórka. Zabieg ma na celu poprawę wyglądu i stanu skóry, poprzez spłycenie drobnych zmarszczek oraz rozjaśnienie przebarwień.

Peelingi Zabieg
Plexr

PLEXR - Niechirurgiczny Lifting Powiek

Urządzenie medyczne PLEXR jest jedynym urządzeniem w Polsce działającym na zasadzie generowania mikrowiązki plazmy, które nie powoduje przepływu prądu przez ciało pacjenta.

WYPEŁNIANIE ZMARSZCZEK

W wypełnianiu zmarszczek najczęściej stosowane są kwas hialuronowy i mniej znany, ale dający długotrwałe efekty kwas polimlekowy.

Wypełnianie Zmarszczek
PRX-T33

PRX-T33 - Rewitalizacja Skóry

To zupełnie nowa, bezbolesna metoda stymulacji skóry właściwej, dająca znakomity efekt poprawy napięcia skóry oraz jej rozjaśnienia bez użycia igieł. 

LIFTING WOLUMETRYCZNY TWARZY

Lifting wolumetryczny twarzy - zabieg z użyciem usieciowanego kwasu hialuronowego

lifting wolumetryczny twarzy
regeneris osocze bogatopłytkowe

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE

To autologiczny preparat osocza  otrzymany z własnej krwi. Rewitalizacja skóry możliwa jest dzięki obecności wysoce skoncentrowanych czynników wzrostu.

VOLITE
Długotrwałe Nawilżanie

Juvéderm® Volite jest innowacyjnym zabiegiem firmy Allergan w którym zastosowano unikalną technolgię VYCROSS .Posiada właściwości łączenia włókien kolagenowych oraz wiązania cząsteczek wody, zapewniając tym samym odpowiednią jędrność i nawilżenie, jak również redukcję drobnych zmarszczek.

zabiegi profhilo 1

PROFHILO
Molekuła Młodości

Nagrodzona w 2015 r. przez Francuski AMEC za innowacyjność, absolutna nowość w świecie medycyny estetycznej. PROFHILO® to ultranowoczesny instrument do odmładzania skóry. 

BTX
Alternatywa Botoksu

Aquashine BTX to produkt nowej generacji, zapewniający kompleksowe rozwiązania w terapii przeciwstarzeniowej skóry twarzy, szyi i dekoltu.

aquashine btx zabiegi

PROSTROLANE INNER-B Redukcja tkanki tłuszczowej

Prostrolane Inner-B to najnowocześniejszy preparat peptydowy, zarejestrowany jako wyrób medyczny, do redukcji miejscowego nagromadzenia tkanki tłuszczowej poprzez redukcję lipidów w komórkach tłuszczowych. 

SUNEKOS
Rewolucja w Rewitalizacji
Okolic Oczu

Zabieg ten przypomina mezoterapię igłową, po uprzednim znieczuleniu skóry podajemy w odstępach około 1,5 cm (czyli rzadziej niż w typowej mezoterapii) depozyty preparatu Sunekos 200 lub Sunekos 1200.

zabiegi PROSTROLANE Blanc-B

PROSTROLANE BLANC-B Terapia na Przebarwienia

Prostrolane Blanc-B to najnowocześniejszy preparat peptydowy, zarejestrowany jako wyrób medyczny, do peptydowej terapii skóry twarzy i szyi.

VISCODERM
Na Drobne Zmarszczki

WIELOZADANIOWY SYSTEM RENOWACJI SKÓRY